Apie „Vidukas“ ir darbams suteikiamas garantijas

Įmonė “Vidukas” savo veiklą pradėjo 1997 metais.

Išskirtinį dėmesį skiriame darbų kokybei ir garantijai.

Dirbame su visomis draudimo kompanijomis. Atsitikus įvykiui, nebūtina vykti į draudimo kompaniją, galite atvykti pas mus, mes viską suforminsime, nufotografuosime ir sutvarkysime. Daugumoje bendrovių, automobilių stiklams nėra taikoma frančizė, įmonės susimoka PVM mokestį. Tokiu atveju stengiames dėti Europos gamintojų stiklus, tokius kaip:Saint-gobain sekurit, AGC, Splintex, Glaspo stiklus.

Stengiames turėti kuo platesnį asortimentą europos gamintojo Saint Gobain Sekurit automobilių stiklų. Kokybiškos prekės ir pozityvus aptarnavimas yra mūsų kokybės garantas, tai pagridiniai dalykai kuriuos siūlome klientui.

ATSKIRAI APIE GARANTIJAS, SUTEIKIAMAS DARBAMS PO STIKLO PAKEITIMO. KODĖL NESUTEIKIAME AMŽINOS GARANTIJOS?

Todėl kad fabrikai, gaminantys automobilių stiklus , nesuteikia ilgesnės kaip 5 metų garantijos net sandėlyje stovintiems ir į kėbulą neįklijuotiems stiklams nuo savaiminio išsilaminavimo. Todėl suteikiame standartinę 12 mėnesių garantiją nuo savaiminio skilimo ir vandens pratekėjimo per stiklą.

Sandėliuose turime platų automobilių stiklų asortimentą, retesniems automobiliams, pristatome stiklus per kelias dienas.

Prekiaujame: priekiniais, šoniniais, galiniais stiklais. Platus stiklų asortimentas ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir vilkikams, autobusams.

UAB Vidukas yra oficialus Saint-Gobain Autover atstovas Klaipėdoje, prekiauti Sekurit stiklais

UAB Vidukas yra oficialus Saint-Gobain Autover atstovas Klaipėdoje

Darbo laikas:
I-V nuo 8.00-16.30
VI- VII – Nedarbo diena.